Şahsi olarak hazırlanmış, kurumsal bütünlük için uygulamaya yön verecek veriler gözden geçirme, kopyalama, çıktı almak için sadece ilgili kişilere yetki verilmiştir. Bu bilgiler sadece bilgi edinmek ve belirli amaçlar için kullanılabilir.

Hazırlanmış verilerimde, dokümanlarda kullanılmış, tanımlanmış, yayın, dizayn, yazılım, teknik bilgi, bilgiler, tarafımdan oluşturulmuş bilgi ve dokümanlardır. Bu bilgi ve dokümanlar ile sözlere lisans hakkının verilmediğini bilgilerinize sunarız. Belge ve bilgiler özel veya genel konular olarak genel bilgilenmeniz, faydalanmanız amacı ile hizmete sunulmuştur.

Sunulan bilgiler danışmanlık, eğitim, yönetim ve diğer adımların çözümlenmesinde profesyonel hedefleri ve amaçları hedef almıştır. Bu nedenle karar vermek, kurumsal yapılanmaya geçmek, stratejiler belirleyebilmek, çalışmalarınızı, işinizi etkileyebilecek herhangi bir uygulama kapsamına girmeden bu hizmetlere yönelik profesyonel hizmet almanız, çalışma yapmanız uygun olacaktır.

Bu bilgi ve belgelerin kullanılmasında doğan, doğabilecek tüm riskler kullanan kişiye tüzel kişiliğe ait olduğunu şimdiden kabul ederler. Şahsım yayımlanmış dokümanlarımın kullanılması sonucunda doğan ve/veya doğabilecek risklerden, sonuçlardan hiçbir şekliyle sorumlu olmadığımı, olamayacağımı şimdiden beyan eder kişi ve/veya tüzel kişiliklerin bilgisine sunarım.

Bu bilgiler şahsım adına bilgi sahibi olmanıza yardımcı olacaktır.

Sunulan bu bilgi ve belge, dokümanların incelenmesi ve kullanıcılara fayda sağlaması amacı ile sunulmuştur, gelişen ve farklılaşan bilgilerimi paylaşmaya devam edeceğimi bilgilerinize sunarım.